Дизайн та дизайн проект
Про важливість даного пункту не треба багато писати. Всі ми знаємо, як важливо при створенні дизайн-проєкту розрахувати все до мілких дрібниць, аби потім було комфортно, зручно та затишно.
В нашій команді працюють справжні професіонали, котрі можуть вам з цим допомогти, врахувати та втілити всі ваші побажання в життя.

Займаємось розробкою та реалізацією дизайн - проєктів протягом 6-ти років.
За цей час встигли розробити та реалізувати більше 40-ка проєктів різної складності.
Починаючи роботу над новим проєктом, завжди відштовхуємося в першу чергу від потреб замовника, бюджету та термінів виконання робіт, адже цінність ідеї в можливості її реалізувати.

Дуже уважно ставимося до комунікації з замовником та знаходимось у постійному діалозі, аби результат від нашої роботи відповідав поставленим задачам.


Dardalan Buro
Ключові цінності: повага та відкритість
Працюємо над настпуними задачами:

• Розробка повного циклу дизайн - проєктування: прояснимо та уточнимо функцію житла, розробимо естетичну концепцію в позначеному бюджеті, розробимо всю необхідну креслярську документацію і проконтролюємо процес реалізації.
В результаті у вас буде позначений кінцевий результат і покрокова інструкція по його досягненню.

• Комплектація дизайн - проектів: розробимо кошторис по комплектації, знайдемо, де купити, як доставити і проконтролюємо монтаж на місці.
З кошторисом ремонт стане фінансово керованим процесом.

• Консультування перед покупкою нерухомості: щоб зрозуміти, чи відповідає обраний об'єкт вашим завданням, ми зробимо пару варіантів планувань і приміряємо їх на обраний об'єкт.
Це дозволить прийняти зважене рішення і інвестувати гроші в житло розумно.

• Декорування приміщень і зон: розробимо візуальну концепцію в уже готовому ремонті, розпишемо комплекс дій, як облаштувати затишний, естетичний інтер'єр, підберемо все необхідне і допоможемо реалізувати. Ця послуга допоможе перетворити старий обридлий або новий незатишний інтер'єр.

Made on
Tilda