Чому пінобетон

Чому пінобетон
Чому пінобетон
Пінобетон. Іноваційні технології та матеріали від EPDM-BUD вже сьогодні в Україні.
Технології будівництва котеджів, будинків які використовує компанія EPDM-bud

Останнім часом найбільш активно освоюються нові матеріали які дозволяють знизити вартість та скоротити строки будівництва. Одним із прикладів такого рішення може бути будівництво з монолітного пінобетону. Такі споруди давно використовуються на заході, але і на нашому просторі ця технологія поступово починає поширюватися. Серед основних переваг даного матеріалу слід відзначити: стійкість до атмосферних руйнівних факторів, органічність та екологічність, несхильність до бактеріальних та грибкових уражень.

За рахунок технологічних особливостей, будинок із монолітного пінобетону стає більш міцним, стіни не потребують додаткового вирівнювання, а також відсутність швів з’єднання будматеріалів знижує можливість проникнення холоду. Таку споруду можливо збудувати дуже швидко, із залученням мобільного обладнання та мінімальної кількості робітників. Це дозволяє скоротити вартість будинку, при цьому слід зауважити, що такий будинок відрізняється довговічністю, екологічністю та безпекою.

Пінобетон являє собою легкий будівельний матеріал з пористою структурою на базі бетонної суміші з додаванням спеціального піноконцентрату та затверджувача. На відміну від інших технологій приготування основної будівельної суміші пори пінобетону виявляються закритими, тому матеріал не боїться вологи та демонструє прекрасні морозостійкі характеристики.

Завдяки особливій структурі пінобетону, він ідеально підходить для цивільного будівництва та Вашого комфорту. Взимку зберігає тепло, влутку прохолоду, а у міжсезоння стійке для вологи. Теплопровідність у три рази нижча за цеглу, та майже на рівні будівельної деревени. Крім того:

  • Здатен створювати оптимальний мікроклімат в приміщенні. Повітря в замкнутих осередках перешкоджає передачі тепла, а бетонні оболонки пропускають пар, тому будинки з пінобетону зберігають комфортний для проживання мікроклімат, так само як дерев’яні.
  • Відсутність хімічних та токсичних домішок дає екологічні властивості які не впливають на здоров’я людини.
  • Гарне енергозбереження. Пориста структура забезпечує збереження тепла всередині кімнат та перешкоджає проникненню холоду ззовні. Завдяки цьому можна скоротити енергозатрати на обігрів приміщень до 40% та уникнути необхідності додаткової теплоізоляції готових об’єктів.
  • Має високий рівень вогнестійкості та не дає можливості розповсюдження вогню.
  • Звукоізоляційні властивості досягаються за рахунок великої кількості осередків повітря, які присутні в структурі матеріалу, пінобетон ізолює навіть гучні зовнішні звуки.
Особливості будівництва

Технологія будівництва складається з кількох етапів.

Робота з фундаментом. Споруда потребує надійного типу фундаменту. Для цього одночасно розраховуються параметри будинку, потім робиться висновок про загальне навантаження. Також враховується рельєфність ділянки. Розташування водостоків дуже важливе (якщо такі є на території ділянки). Тип фундаменту залежить і від часу, який можна витратити на будівництво. Все це значно впливає на вибір, що надалі визначає міцність і якість споруди. Будівництво з пінобетону несучих конструкцій дозволяє значно знизити навантаження на фундамент будівлі.

В основі процесу будівництва лежить метод заливання розчину пінобетону в заготовлену опалубку з несучим каркасом і арматурою, використовуються конструкції зі з’ємною або не з’ємною опалубкою. При спорудженні моноліту в з’ємній опалубці важливо не допустити прилипання пінобетону до утримуючих конструкцій. Для цього внутрішня поверхня опалубки обробляється антиадгезійним розцином.

Наступний крок - безпосередньо монтаж щитів опалубки, які повинні бути вищими, ніж конструкція, що заливається. Після встановлення опалубки в'яжеться арматура та прокладаються всі необхідні інженерні комунікації, надалі це дозволяє скоротити час їх монтажу. Тут слід звернути увагу на те, що всі комунікації ховаються в середині стіни на етапі будівництва, що не потребує додаткового штроблення та має більш естетичний вигляд.

Після цього каркас заливається рідкою сумішшю пінобетону кількома шарами.

На відміну від традиційних блоків, технологія заливки каркасу та можливість виготовляти розчин безпосередньо на будівельному об'єкті, скорочують витрати часу та засобів при зведенні споруд.

Будь-який будинок побудований із застосуванням монолітного пінобетону, буде виглядати ефектно, а за характеристиками не поступаютися найякіснішим матеріалам. При цьому використання цієї технології дозволяє швидше завершити будівництво, зменшивши фінальний кошторис. Однак комфортне проживання у такому будинку можливе лише тоді, коли його будівництвом займаються фахівці, а для виробництва матеріалу використано високоякісні інгредієнти. Впоратися самотужки тут досить складно, тому краще звернутися до професіоналів своєї справи, які на всіх епатах будівництва приділяють увагу дрібницям.

Читайте наші статті

Контакти

Відповімо на запитання, проконсультуємо, оглянемо ваш об`єкт або ділянку. Просто зателефонуйте чи напишіть нам.

Або ж завітайте на каву, щоб познайомитися та поспілкуватися.